Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (11.15-11.21)

Avinas

Jausite jėgų trūkumą, todėl jums bus sunku imtis įprastos veiklos. Pasvarstykite, kas jums padėtų įgauti daugiau entuziazmo: galbūt kasdienė veikla bus kur kas malonesnė, jei žinosite, kad savaitgalį laukia tikrai smagūs nuotykiai? Jėgų trūkumas gali būti susijęs ir su tam tikrais sveikatos sutrikimais, todėl vertėtų išsiaiškinti to priežastį. Šiuo laikotarpiu būsite labiau pažeidžiami, todėl vertėtų saugotis traumų ir infekcinių ligų.

Jautis

Kūrybiškas metas. Tikėtina, kad jūsų kūrybinė energija padės išspręsti net ir pačias sudėtingiausias situacijas, ir už tai sulauksite tinkamos padėkos. Šiuo laikotarpiu gali prireikti ne tik patiems suktis iš padėties, bet taip pat pagelbėti kolegoms ar savo artimiesiems. Galimybė padėti kitiems jus tikrai džiugins: jausitės reikalingi ir galintys pasitarnauti kitų labui.

Dvyniai

Jūsų laukia daugybė įvairios veiklos, todėl turėsite ieškoti būdų, kaip galėtumėte viską suspėti. Nors įtempta dienotvarkė gali kelti šiokį tokį stresą, tačiau įžvelgsite ir teigiamą to pusę: didesnis darbų kiekis užtikrins kur kas geresnę finansinę situaciją. Džiugins ir tai, kad šiuo laikotarpiu nestokosite energijos bei entuziazmo: į kiekvieną naują užduotį žvelgsite ne kaip į pareigą, bet kaip į atsivėrusią galimybę.

mergina sedi ant lieptelio atostogos

Vėžys 

Šiuo laikotarpiu galite tikėtis naujovių, kurios jums atvers dar platesnius vandenis. Dabar ne viskas klostysis būtent taip, kaip jūs esate numatę, tačiau netikėtumai taip pat gali sukurti kai ką naudingo. Jei esate pratę veikti pagal iš anksto numatytą planą, šiuo laikotarpiu gali tekti patirti šiek tiek streso. Į įvairius netikėtumus žvelkite kaip į visai naują galimybę: kas žino, galbūt būtent tai atvers jums duris į platųjį pasaulį.

Liūtas 

Turėsite galimybę daugiau laiko skirti bendravimui ir akiračio plėtimui. Įvairios veiklos šiuo metu tikrai netrūks, ir tai jus džiugins. Būsite smalsūs ir energingi, todėl per trumpą laikotarpį galėsite nuveikti iš tiesų nemažai. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo sveikatos būklės stebėjimui: jei pajusite net ir pačius nekalčiausius ligos simptomus, vertėtų pasirodyti gydytojui.

Mergelė

Būsite atsipalaidavę ir nusiteikę jūsų laukiantiems nuotykiams. Jei būsite atviri naujovėms, tikėtina, kad šiuo laikotarpiu galėsite atrasti kažką tikrai ypatingo. Dabar bus itin palanki proga atskleisti turimus talentus ir sužibėti įvairiose srityse. Jei vis pasvarstote apie galimybę keisti profesinę kryptį, dabar tam bus tikrai palankus metas, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis.

vasara moteris hamake

Svarstyklės 

Būsite veiklūs ir energingi. Turėsite galimybę parodyti, ko esate verti, ir tai tikrai sulauks tinkamo įvertinimo. Ypatingai didelės sėkmės gali tikėtis kopiantys karjeros laiptais: šiuo laikotarpiu viskas eisis be didelių pastangų, todėl labai greitai galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Šiuo laikotarpiu vertėtų būti atsargesniems bendraujant su kitais žmonėmis: dėl neapdairiai ištartų žodžių vėliau galite sulaukti neigiamų pasekmių...

Skorpionas

Jūsų apsukrumas ir aštrus protas padės greitai ir efektyviai atlikti įvairias užduotis. Jausitės tinkamai įvertinti ir reikalingi, todėl tai taps pagrindine pakilios nuotaikos priežastimi. Šiuo laikotarpiu be didelių pastangų galėsite užbaigti ilgai vilkintus darbus ar net rasti sudėtingų problemų sprendimų. Jei artimiems žmonėms prireiktų jūsų pagalbos, neatsisakykite jiems padėti: kas žino, galbūt jau labai greitai pagalbos prireiks ir jums patiems.

Šaulys

Plauksite pasroviui. Šiuo laikotarpiu galėsite pasimėgauti ramybe, ir tai tikrai džiugins. Kurį laiką teko kaip reikiant paplušėti, ir tai kėlė nemažą įtampą, tačiau dabar viskas stos į savas vėžes, ir jūs pagaliau galėsite atsikvėpti. Žvaigždės pataria nevaržyti savęs ir šiek tiek pasilepinti: jūs tikrai to nusipelnėte. Pailsėję ir vėl galėsite kibti į įprastus darbus – netolimoje ateityje jų tikrai netrūks.

vasara raudonu geliu laukas

Ožiaragis 

Įvairių rūpesčių bus tikrai nemažai, tačiau jūs rasite būdų, kaip suderinti darbą ir laisvalaikį. Nors gali kilti pagundų įgyvendinti dar vieną ar kelis projektus, tačiau turėtumėte gerai pagalvoti, ar tikrai pajėgsite susidoroti su visomis užduotimis. Atminkite, kad visų pasaulio pinigų tikrai nepavyks uždirbti, taigi, nepamirškite pakankamai laiko skirti ir poilsiui.

Vandenis

Būsite smalsūs ir žingeidūs: degsite nekantrumu sužinoti ar pamatyti kažką naujo. Dabar jūsų norams bus lemta išsipildyti: šiuo laikotarpiu tikrai netrūks įvairios įdomios veiklos, kurios metu galėsite įgyti naujų žinių. Žvaigždės pataria savo laisvalaikį skirti kultūrinei veiklai: knygų skaitymui, lankymuisi teatre ar muziejuje, ir t.t., nes būtent tai gali tapti pagrindiniu jūsų įkvėpimo šaltiniu.

Žuvys

Viskas klostysis beveik taip pat, kaip ir esate įpratę. Šiuo laikotarpiu didesnių netikėtumų nenusimato, todėl dabar bus itin palankus metas planuoti atostogas. Nesvarbu, ar svarstote vykti į kelionę, ar planuojate ramų poilsį namuose, žvaigždės žada, kad atokvėpis jums bus tikrai į naudą, ir tai padės pasisemti daugiau energijos. Taip pat šiuo laikotarpiu vertėtų daugiau laiko skirti savo artimiesiems: kurį laiką buvote labai užsiėmę, todėl jie jau spėjo pasigesti jūsų dėmesio.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto